Nie śpisz?
… ONI też ṇ̵̨̤̊͛͐̋̇̆̎͝î̶̡̠̙͕͍̣̰̯̘̳͌͛̚͘͝e̵̳̹͈̹̊͛ ̷̨͕̝̮͔͉͕͔͇͋͌̿́̑̂͋̔ś̸͔̤̙̱͙͉̣̂͐̀̍͐̚̕p̴̛̭͈̦̖̠̮̍͐̒̂ì̷̤͓͆͛̅͒́̈́̉̕͜ą̶̼̈́̏̿͐͗̿͐̉ Bo za chwilę ogłosimy datę premiery!

Ukryta prawda o Ziemi i jej ocaleniu 2: 5Gehenna.
Poszukujemy wierszy, opowiadań, rysunków i opowieści wizualnych.
Wymagania do tekstów: objętość do 4000 znaków ze spacjami.
Termin: do 1 czerwca 2020.
Wysyłać na malkontenty@gmail.com


tlo2
Ukryta prawda o Ziemi i jej ocaleniu © 2019

Wydanie specjalne przygotowane przez redakcję Magazynu Malkontenty©
Release-date: 04.10.2019 @ DIY Zin night vol.1

Результат пошуку зображень за запитом "reptilians"

Wiosna jest porą niepokoju. Ziemia przebudza się ze snu, nadając energii zwykłemu pędowi życia. Nowe miłości i przyjaźnie mają swoje apogeum w maju, miesiącu, zdaniem redakcji, najbardziej niespokojnym. Ten niepokój proponujemy wylać na strony wydania specjalnego poświęconego spiskowi.
Ile razy nie udało się Ci osiągnąć czegoś z przyczyn niewyjaśnionych? Jak często czujesz, że ktoś specjalnie utrudnia warunki do działania? Na pewno stoi za tym niewiadoma, mistyczna siła sprawcza, która lubi maczać paluszki w niepowodzeniach i frustracji. Nie jesteśmy tymi, co cierpią po cichu – podzielmy się opiniami, które ocalą w przyszłości niewinnych. Do pióra!

Tytuł: Ukryta prawda o Ziemi i jej ocaleniu
Objętość: do 2 sformatowanych stron A4,  albo do 3600 znaków.
Termin: do 1 maja 2019
Forma: proza – felieton, artykuł, referat, recenzja, opinia, przepis, instrukcja;
poetyckie – wiersz, pieśń, oda, legenda.
Może być to teoria spiskowa, sensacja, manipulacja faktami, fake news, mitomania, grafomania, groza jak najbardziej. Takie gatunki, jak political fiction, fantasy, fan-fiction, steam-punk oraz podobne nie będą brane pod uwagę przez redaktorów! 

Pomocne tagi: Ziemia, płaska ziemia, Słowianie, jaszczury, reptilianie, rasy kosmitów, szaraki, Wielka Lechia, zielarstwo, uzdrowiciele, medycyna niekonwencjonalna, mity, wierzenia, sensację, Wi-Fi, sci-fi, antyszczepionkowce, GMO, uber, Kennedy, 9/11, foliarstwo, Trump, celebryci, klub, illuminati i td.