DIY ZINE NIGHT vol. 2.
Wieczór niezależnych wydawnictw z Lublina i koncert muzyki elektronicznej!

W trosce o bezpieczeństwo gości planowane na 28 października 2020 wydarzenie DIY ZINE Night vol. 2 w Galerii Labirynt zostało przeniesione na niewyznaczony termin. O nowym terminie będziemy informować.

DIY ZINE NIGHT vol.1
4. października 2019 roku


Wieczór dwóch niezależnych wydawnictw z Lublina, któremu towarzyszyć będzie koncert muzyki ambientowej z wizualizacjami.

line up:
Z.U.O.L
Luke Siatkowski
Piter Rybson
video by Jerzy Norkowski

KOMIKS DNIA prezentuje: LANCE WARD / MACIEJ PAŁKA
Cykl Kozła – GOAT LORE ( Sep’19)

Cykl Kozła w Kozim grodzie, czyli lubelska premiera najnowszego albumu Lance Warda przygotowanego we współpracy z Maciejem Pałką.
Historia pewna zgrozy, nastoletniego buntu i przemocy, które wbrew regułom czynią opowieść autentyczną. Bohaterzy ciągle wpadają w tarapaty pod akompaniament heavy metalu – wszystko jak w 1978. Krew, bluzgi, testosteron – komiks. Boys will be boys.
„Powiada się, że trudności wzmacniają charakter, wtedy jednak przynosiły tylko gorycz i zmartwienie. I żałuję, że nie miałem przy sobie koźlego obrońcy, który wytłukłby wszystkich złoli” – piszę o Cyklu Kozła sam Lance.

MAGAZYN MALKONTENTY prezentuje wydanie specjalne pt.
Ukryta prawda o Ziemi i jej ocaleniu (Aug’ 19)

Ile razy nie udało się Ci osiągnąć czegoś z przyczyn niewyjaśnionych? Jak często czujesz, że ktoś specjalnie utrudnia warunki do działania? Na pewno stoi za tym niewiadoma, mistyczna siła sprawcza, która lubi maczać paluszki w Twoich niepowodzeniach i frustracji.
Twórcy Malkontentów nie są tymi, co cierpią po cichu – stworzyli oni małe kompendium wiedzy wokół teorii spiskowych, które ocali w przyszłości niewinnych.